„Ölmühle Solling“ šalto spaudimo ekologiškas juodgrūdžių (arba juodojo kumino, lot.Nigella Sativa) aliejus naudojamas mitybai pagerinti, kosmetikoje ir liaudies medicinoje. Nerafinuotas ir nedezodoruotas. Augalas labiausiai būdingas Egiptui ir Sirijai.
Vartojimas: Pažeidus odą ar gleivinę – tepti, dėti tamponus keletą kartų per dieną ant pažeistų odos vietų, skalauti burną (laikyti burnoje). Esant rinitui tepti aliejumi nosies landas, lašinti po 1-2 lašus 3 kartus per dieną.
Vartojimas: Esant burnos gleivinės, dantenų pažeidimams (stomatitas, parodantozei) rekomenduojama purkšti į burną 3-6 kartus per dieną po valgio. Esant odos vientisumo pažeidimams (traumos iššutimai) – nuo dviejų iki keturių kartų per dieną,, tolygiai padengiant pažeistą plotą.
Tepti odą 2 – 4 kartus per dieną. Gali būti grūdelių, kurie ištirpsta nuo kūno šilumos.
Nuo 1/4 iki 1 arbatinio šaukštelio aktyvuoto žalio molio išmaišoma stiklinėje švaraus vandens, palaukiama 5 min. ir išgeriama be nuosėdų. Rekomenduojama gerti iš ryto prieš valgį, arbatą ar kavą. Galima naudoti nuolat, po mėnesio darant dviejų savaičių pertrauką.
Naudojimo būdas:Nedidelį kiekį masažuojančiais judesiais įtrinti į odą 1-2 kartus dienoje
Sudėtyje esantis eterinis raudonėlių aliejus yra natūralus antipatogenas, veikiantis grybelius (candida) ir turintis priešuždegiminį poveikį, pasižymi antioksidacinėmis savybėmis, gali prisidėti prie virškinimo, imuninės sistemos veiklos funkcijų palaikymo
Kremas "Evija" 60ml.yra vienalytė gelsva masė, malonaus sakų kvapo. Šio kremo sudėtyje yra švarioje aplinkoje išgauti gamtiniai produktai: eglių sakai ir bičių vaškas.
„Ölmühle Solling“ ekologiškas šalto spaudimo kokosų aliejus spaudžiamas iš šviežiai džiovintų sunokusių kokosų, kurie tik surinkti yra smulkinami ir karštu oru keletą minučių džiovinami. Nerafinuotas ir nedezodoruotas. Nuostabaus aromato. Naudojamas maisto gamybai ir kūno priežiūrai. Puikūs ir saugūs riebalai kepimui. Sviesto pakaitalas be cholesterolio.
Mumijo (shilajit) - Sanskrito kalba reiškia „nugalintis kalnus ir įveikiantis silpnumą“. Shilajit – tai Himalajų uolienose esantys, saulės ir atmosferos slėgio „užkonservuoti“, suirę augalai, augę Himalajų vietovėse prieš tūkstantmečius. Vasaros mėnesiais, esant tinkamai temperatūrai, sakų pavidalu jie sunkiasi iš Himalajų uolienų.